På MBS är vi stolta över att föra liv till en fest. Med cocktailcatering är du en bra grund för en ännu bättre fest, oavsett om det är företagsfest, sommarfest, mottagning eller något helt annat.  Vi sätter upp en bar på din fest. Vi serverar ett urval av handgjorda drycker från färska ingredienser med både ett leende och ett glimt i ögat, så allt du behöver göra är att dansa med dina gäster. Vi gör inte drycker på monteringslinjer och det är därför viktigt att våra bartendrar är både smittsamma och karismatiska, eftersom en utsökt drink bara blir ännu bättre när den serveras med charm. Vi kan därför inte lova att våra bartendrar inte kommer att fångas av rytmen bakom baren. Vi har flera drycker att välja mellan och en meny består av 8 drycker och 2 godis, där det finns både sött, surt och skakat på menyn. Det bör därför finnas tillräckligt för varje smak – annars får vi också reda på det. Cocktail catering från MBS är en idealisk lösning för dig som bara vill njuta av din fest med dina gäster, utan att tänka på att få något bra för gommen. Vi kommer med allt och går med allt, och du kan därför lugnt gå och lägga dig när det är dags. Låter det som något för dig? Kontakta oss sedan och få ett icke-bindande erbjudande.